راهیابی نوجوانی از ندوشن به مسابقات بین المللی ایران اُپن ۲۰۱۸ ورودی مسابقات کانادا

راهیابی نوجوانی از ندوشن به مسابقات بین المللی ایران اُپن ۲۰۱۸ ورودی مسابقات کانادا

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ محمد جعفری ندوشن از تیم آریانا ربات یزد موفق به حضور در مسابقات بین المللی ایران اُپن ۲۰۱۸ (IRANOPEN2018) شد. این مسابقات انتخابی مسابقاتی می باشد که قرار است در کانادا برگزار شود‌.
این نوجوان نخبه ندوشن در این دوره از مسابقات با اختراع قاشق تعادلی حاضر شده است.
همشهریان و ندوشن تباران گرامی می توانند در روزهای ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۸ از این ابداع و اختراعات مشابه در محل برگزاری مسابقات واقع در نمایشگاه بین المللی تهران، سالن ۲۷، غرفه ۵ آریانا ربات یزد بازدید نمایند.
محمد جعفری ندوشن فرزند مهندس حمید میرزاعباس حسن بیغم و خانم رحیمی ندوشن پیش از این نیز در اسفندماه در مسابقات فیراکاپ ۲۰۱۸ دانشگاه امیرکبیر ورودی دانمارک حائز مقام دوم شده بود.
یادآور می گردد مؤسسه اندیشه روشن ندوشن در چهارمین جشن سالانه خود در نوروز ۹۷ از ایشان به عنوان نوجوان نخبه و چهره آینده دار ندوشن تقدیر ویژه به عمل آورده بود.
پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ضمن قدردانی و تشکر فراوان و عرض خسته نباشید به تمامی عزیزانی که موجبات بالندگی و پیشرفت این نوجوان نخبه را فراهم کرده و در طی این مسیر همراه وی بوده اند، این موفقیت را به خانواده ایشان و مردم دیار علم و فرهنگ ندوشن تبریک گفته و برای این فرزند نخبه خود آرزوی موفقیت در ادامه این مسابقات، حضور موفق در سایر جشنواره های نوآورانه و فناورانه و درخشش در عرصه بین المللی را دارد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2498 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2021 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی