دکتر حسین هادی ندوشن

دکتر حسین هادی ندوشن

دکتر حسین هادی ندوشن متولد ۱۳۴۵ ندوشن است و تحصیلات ابتدایی خود را در ندوشن و دوران متوسطه را در یزد گذرانده و پس از آن در دوره کارشناسی رشته بیولوژی دانشگاه تهران ادامه تحصیل داد و چند سالی را به دبیری در دبیرستان ندوشن پرداخت. سپس با گذراندن کارشناسی ارشد در رشته ایمنولوژی در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران و اخذ مدرک دکتری Ph.D در رشته ایمنولوژی از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با رتبه اول در سال ۱۳۷۲ به عضویت هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد درآمد. وی دوره تکمیلی مدرک تحصیلی خود را در دانشگاه آدلاید استرالیا گذرانده است. او چندین سال ریاست دانشکده پیراپزشکی این دانشگاه نیز بعهده داشت. تدریس در مراکز تربیت معلم یزد و دانشکده پزشکی علی بن ابیطالب یزد و تدریس دوره های کارشناسی ارشد ایمنولوژی ، میکروبیولوژی ، بیوشیمی ، ژنتیک و زیست سلولی و مولکولی از دیگر فعالیت های وی نیز بوده است.
از دکتر هادی تاکنون مقالات علمی و پژوهشی متعددی منتشر گردیده است.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

 • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2520 مطلب نوشته است .

۳ نظر on “دکتر حسین هادی ندوشن”

 • اعتصام الملک wrote on ۷ خرداد, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۳

  ندوشن گوهر ناب استعداد هاست.

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar
 • م.صاد.ن wrote on ۱۰ تیر, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۴

  سلام
  این قسمت ها به این صورت اصلاح و جایگزین گردد:

  سپس با گذراندن کارشناسی ارشد در رشته ایمنولوژی در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۱۳۷۲ به عضویت هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد درآمد. ایشان در سال ۱۳۷۷ موفق به قبولی در رشته ایمنولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مقطع دکتری گردید و در سال ۱۳۸۳ با رتبه اول از این مقطع فارغ التحصیل گشت وی دوره تکمیلی مدرک تحصیلی خود را در دانشگاه آدلاید استرالیا گذرانده است. او از  سال ۱۳۸۵ تاکنون ریاست دانشکده پیراپزشکی این دانشگاه را بعهده دارد. 
  منبع: 

  http://107147.cv.research.ac.ir/Forms/Biography.aspx#bio-personal

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar
 • نظری عزیز wrote on ۳ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۲۲

  دکتر هادی یکی ازمعلمین بسیار عالی دردبیرستان شهیدصدوقی بودندسپس یکی از بهترین مدیران واساتید دانشگاه و …ونیز باراه اندازی آزمایشگاه بوعلی یزددرخدمت بیماران هستند …از بزرگان شایسته ای که هرگز قدرت ومقام وعلم ذره ای تغییری در روحیه ی مردم دوستی ایشان ایجاد ننمود…فوق العاده ندوشن را دوست دارند

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2022 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی