دعوت بخشدار ندوشن به حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت بخشدار ندوشن به حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ بخشدار ندوشن در پیامی ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، از عموم مردم شریف ندوشن برای حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
در این پیام آمده است:
انتخاب روز قدس یکی از تدابیر اندیشمندانه حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین، پایه گذار مقاومت شد و به عنوان روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین و روز استقامت و عدالتخواهی دنیای اسلام شناخته می شود.
روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر، ظلم، اشغالگری و روز پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر قدرت های اسکتباری دنیا است که باید با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر همبستگی و اتحاد خود را به جهانیان نشان دهیم.
اینجانب به نوبه خود از آحاد مردم فهیم و مؤمن بخش ندوشن دعوت می کنم همگام با سایر شهروندان ایران اسلامی حضوری گسترده و باشکوه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند تا یکبار دیگر صلابت و هوشیاری خود را به مردم دنیا ثابت کنند.
“سید بهروز موسوی ندوشن_ بخشدار ندوشن”
لازم به ذکر است راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از حسینیه علیاء آغاز و به سمت گلزار شهداء _ میدان امام حسین (ع) – بلوار حضرت ابوالفضل (ع) و سپس میعادگاه نماز جمعه مسجد جامع ندوشن ادامه خواهد داشت.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2521 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2022 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی