حضور حماسی و پرشور‌ مردم ندوشن در راهپیمایی روز جهانی قدس

حضور حماسی و پرشور‌ مردم ندوشن در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ مردم روزه دار و همیشه در صحنه ندوشن روز گذشته هم صدا با مسلمانان سراسر جهان در راهپیمایی‌ بی‌نظیر ، باشکوه و با خیل عظیم جمعیت مردم برگزار نمودند تا بار دیگر نوعدوستی مردم این خطه و دفاع از مظلوم و مبارزه با کفر و استکبار به دنیا نشان داده شود . مردم ندوشن در روز قدس ساعتی قبل از اذان ظهر ، راهپیمایی خود را آغاز کردند و با زبان روزه ، فریادهای نفرت و انزجار خود را بر سر آمریکا و اسرائیل و هم‌ پیمانان آنها خالی کردند و در حالی که پرچم ایران و پوسترهایی از قدس شریف را در دست داشتند ، در خیابان‌های مسیر راهپیمایی ندوشن حرکت کردند و با مشتهای گره کرده، “مرگ بر اسرائیل” ، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر جنایتکار صهیونیست” را در خیابان های این شهر طنین انداز کردند .
همه برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین ، کودکان و زنان بی دفاع غزه و حمایت از مظلومیت مسلمین جهان ، به خیابانها آمدند تا روز قدس ، یادگار امام راحل (ره) را گرامی بدارند و به دنیا بگویند اگر هنوز فرمان دفاع نظامی از غزه برای آنها صادر نشده اما با حضور گسترده خود در خیابان ها ، حمایت خود را از مسلمانان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین به جهانیان نشان می دهند .
مردم ندوشن پس از طی کردن مسیر راهپیمایی ، در مسجد جامع ندوشن گرد هم آمدند و در نماز پرشکوه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حضوری گسترده داشتند .

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2521 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2022 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی