بررسی نحوه آبرسانی به ناحیه صنعتی ندوشن

بررسی نحوه آبرسانی به ناحیه صنعتی ندوشن

نحوه آبرسانی به ناحیه صنعتی ندوشن در جلسه ای که با حضور مدیرکل آب و فاضلاب روستایی ، نماینده شورای شهر ندوشن ، بخشدار ندوشن و برخی از مسئولان استانی برگزار شد، مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش ندوشن مرکز جغرافیای ایران، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد در این جلسه با اشاره به اهمیت تأمین زیرساختهای اولیه ناحیه صنعتی ندوشن گفت: ایجاد زیرساخت های اولیه شامل آب، برق، گاز، مخابرات و … از جمله مهمترین زیرساختهای مورد نیاز شهرکها و نواحی صنعتی محسوب می شود و زمینه ساز جذب سرمایه گذار و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی است.
وی با بیان اینکه ناحیه صنعتی ندوشن از نواحی صنعتی جدید استان یزد است، گفت: تاکنون برای ایجاد زیرساخت های اولیه و به ویژه تأمین آب این ناحیه صنعتی جلسات متعددی با ادارات و دستگاه های ذیربط استان برگزار شده است.
وی افزود: تاکنون بالغ بر شش میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات داخلی شرکت صرف ایجاد مخزن زمینی و هوایی آب و همچنین تابلو ورودی ناحیه صنعتی شده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی تصریح کرد: ناحیه صنعتی ندوشن دارای ۴۵ هکتار مساحت است که ظرفیت بالقوه ای برای استقرار صنایع غذایی و لبنی را دارا می باشد.
گفتنی است طی این جلسه مقرر شد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان نسبت به طراحی خط انتقال آب به این ناحیه صنعتی اقدام و همچنین طراحی شبکه داخلی توزیع آب ناحیه صنعتی را مورد بازنگری قرار دهد.
“منبع : سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران”

shahrak-11-300x246


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2521 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2022 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی