بازدید مدیر آموزش و پرورش میبد به همراه مسئولین محلی از پروژه تخریب و بازسازی دبیرستان شهید نظری ندوشن

بازدید مدیر آموزش و پرورش میبد به همراه مسئولین محلی از پروژه تخریب و بازسازی دبیرستان شهید نظری ندوشن

موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد به همراه مسئولین محلی از پروژه تخریب و بازسازی دبیرستان شهید نظری ندوشن بازدید نمودند.
به گزارش پایگاه فرهنگی-خبری فرهنگ ندوشن ؛ مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد در این بازدید ضمن تشکر از پیمانکار و مسئولین مربوطه بر پیگیری و هماهنگی بیشتر با اداره نوسازی و بنیاد برکت و فرمانداری بر ادامه سرعت کار این پروژه تأکید کردند.
لازم به ذکر است این آموزشگاه در اوائل دهه ۵۰ توسط مرحوم کرباسی ساخته شده و برای اولین بار در سال تحصیلی ۶۲/۶۳ دانش آموزان دبستان انقلاب در آن مَشغول به تحصیل شدند. سپس آموزشگاه راهنمایی شهید نظری دوره متوسطه اول به این آموزشگاه انتقال یافت. علیرغم اینکه در زمان احداث هیچ گونه سازه مقاومتی در آن بکار نرفته بود. از مصالح آجر و آهن و ملات گلی استفاده شده بود. در سال ۸۰ دچار آتش سوزی گردید و به حدی دچار آسیب شد که بخشی از آن ریزش کرد. با اندک رنگ آمیزی تا سال گذشته مورد استفاده دانش آموزان قرار گرفت و از سال ۸۰ تاکنون در نوبت تخریب و بازسازی قرار داشت. علیرغم پیگیری مسئولین محلی تأمین اعتبار نشد. بجای آن آموزشگاه در نقاط دیگر شهرستان صدوق ساخته شد. اما از سال ۹۴ تاکنون با پیگیری همت مسئولین شهرستان میبد و بخش ندوشن در برنامه بنیاد برکت قرار گرفت و عمیلیات اجرایی آن از اوایل سال ۹۷ شروع شد. امید است با پیگیری ویژه مسئولین مربوطه علیرغم مشکلات مالی دولت تاکنون پیشرفت خوبی داشته و اجرای سقف انجام شده انشالله تا سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد و دانش آموزان بتوانند در فضای مطلوبتری تحصیل نمایند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2521 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2022 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی