اعلام برگزاری پنجمین جشن سالانه سپاسگزاری ندوشن توسط مؤسسه مردم نهاد اندیشه روشن در ایام نوروز

اعلام برگزاری پنجمین جشن سالانه سپاسگزاری ندوشن توسط مؤسسه مردم نهاد اندیشه روشن در ایام نوروز

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ نظر به اینکه مؤسسه فرهنگی اجتماعی اندیشه روشن سوم فروردین ماه هر سال را جهت برگزاری جشن سالانه سپاسگزاری و بعنوان روز ندوشن برگزیده است؛ لذا به همین منظور پنجمین جشن سالانه سپاس و خانوادگی توسط این مؤسسه و با همکاری کلیه ادارات و ارگانهای ندوشن در روز شنبه ۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ رأس ساعت ۲۰ در محل سالن ورزشی شهدای شهر ندوشن برگزار می نماید. بدین وسیله از کلیه مردم ندوشن، سورک، هفتهر، صدرآباد، علویه و نیوک دعوت می گردد در آیین جشن باستانی نوروز که با حضور گروههای مختلف هنری و در پاسداشت سنت های نیکو نیاکانمان برگزار می شود شرکت فرمایند.
همچنین مؤسسه اندیشه روشن ندوشن از کلیه همشهریان عزیز تقاضا دارد نظرات و پیشنهادات خود را جهت برگزاری باشکوه جشن سالانه و همچنین پیشنهادات خود را جهت تقدیر از افراد نخبه، صاحب مدال، زحمتکش، خیر و نیکوکار، تاثیرگذار و … بخش ندوشن اعلام نمایند.
پیشاپیش از حضور سبزتان سپاسگزاری می گردد.
با تشکر – هیأت امناء و هیأت مدیره مؤسسه مردم نهاد اندیشه روشن ندوشن

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2520 مطلب نوشته است .

یک نظر on “اعلام برگزاری پنجمین جشن سالانه سپاسگزاری ندوشن توسط مؤسسه مردم نهاد اندیشه روشن در ایام نوروز”

  • جعفری wrote on ۲۷ اسفند, ۱۳۹۷, ۱۰:۵۴

    سلام علیکم پیشنهادی داشتم خدمت عزیزان موسسه اندیشه روشن. شما که زحمت می کشید و هزینه ای را متقبل می شوید برای آوردن گروهای کمدی که با اجرای برنامه مردم را شاد کنند؛ آیا بهتر نیست از میان بچه های خود ندوشن کسانی که در این زمینه استعداد دارند را شناسایی کنید و از آنها حمایت کنید تا در اینگونه مراسم ها از آن استفاده شود.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2022 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی