توصیه های مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد و سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد

توصیه های مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد و سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد

ابراهیم سلمانی ندوشن مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یزد و سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد در گفتگو با فرهنگ ندوشن گفت؛
هر چند این ویروس، ویروس نوپدیدی هست و رفتارهای عجیبی ناشناخته ای دارد ولی خوشبختانه این ویروس مثل ویروس های دیگر بال پرواز و پای حرکت ندارد و این ما انسان ها هستیم که آن را جابجا میکنیم و به همدیگر و خدای ناکرده به سالمندان مون منتقل میکنیم.
در همه گیری هایی به این شکل موثرترین روش مبارزه و پیشگیری رعایت مسائل بهداشتی توسط افراد است تا چرخه انتقال این ویروس متوقف و یا کند بشود و این کار تنها با مشارکت تک تک ما حاصل خواهد شد.
ابراهیم سلمانی ندوشن ادامه داد؛ این یکی دو هفته تعطیلات در ادامه یا توقف چرخش این بیماری بسیار تعیین کننده است. اگر ما رعایت کنیم و دید و بازدید و سفر رو مطلقا انجام ندهیم میشود به روزهای آینده امیدوار بود، ولی در صورتی که رعایت نکنیم ممکن است گسترش این ویروس بیشتر شود و تعداد افراد زیادی را درگیر نماید.
در نهایت این را در نظر داشته باشیم که در صورتی که رعایت نکنیم و جدی نگیریم ممکن است خدای ناکرده به طور غیرمستقیم باعث فوت تعدادی از عزیزان خودمون بشویم.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

2494 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2021 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی