پس از یک دهه تعطیلی؛ کارخانه تولیدی محصولات لبنی ندوشن مجدد راه اندازی می شود

پس از یک دهه تعطیلی؛ کارخانه تولیدی محصولات لبنی ندوشن مجدد راه اندازی می شود

بخشدار ندوشن از راه اندازی و فعالیت مجدد شرکت تولید محصولات لبنی ندوشن تا یکماه آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ سید بهروز موسوی بخشدار ندوشن در گفتگو با یزدرسا، در خصوص علت تعطیلی این واحد تولیدی بیان داشت: واحد تولیدی محصلات لبنی ندوشن دهه ۷۰ شمسی فعالیت خود را آغاز کرد که در طول فعالیت خود به دلیل مشکلات مدیریتی و بدهی بانکی قریب به ۱۰ سال تعطیل شد و این شرکت به دلیل بدهی سنگین به شرکت تعاونی دامداران استان یزد این شرکت به تملک تعاونی دامداران درآمد.
وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته و با همکاری و مساعدت شرکت تعاونی دامداران استان، کارخانه پنیر ندوشن به بخش خصوصی واگذار شد.
بخشدار ندوشن تصریح کرد: این شرکت بعد از چندین سال تعطیلی، به زودی فعالیت خود را آغاز و با تولید محصولات لبنی بویژه راه اندازی خط تولید پنیر، ماست، دوغ و خامه ضمن ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات لبنی، به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی مناسبی را ایجاد خواهد کرد.
موسوی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی این واحد تولیدی، ضمن خرید نقدی تولیدات دامداران منطقه و حذف واسطه ها توسط این شرکت، شاهد رونق تولید باشیم.
وی در پایان میزان سرمایه گذاری این واحد تولیدی را بیش از ۳۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: انشاءا… طی یک ماه آینده تولید انواع محصولات لبنی ندوشن به صورت صنعتی را شاهد باشیم.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

591 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی