نشست مسئولان شهرهای ندوشن یزد و ورزنه اصفهان برگزار شد

نشست مسئولان شهرهای ندوشن یزد و ورزنه اصفهان برگزار شد

نشست مشترک مسئولان شهرهای ندوشن از توابع استان یزد و ورزنه اصفهان در راستای تعامل و همکاری دو جانبه در بخش های دامداری، کشاورزی و گردشگری در بخشداری ندوشن برگزار شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ در این نشست بخشداران، شهرداران، اعضای شورای اسلامی و برخی دیگر از مسئولان ۲ شهر حضور داشتند.
همچنین در خصوص برگزاری نمایشگاه و جشنواره استانی دام، کشاورزی، لبنیات محلی و گردشگری که قرار است خرداد سال ۹۸ در ندوشن برگزار شود بحث و تبادل نظر و بر همکاری و تعامل مسئولان دو شهر برای برگزاری جشنواره تأکید شد.
همچنین مسئولان ۲ شهر بر پیگیری تکمیل جاده ندوشن – ورزنه و مرمت و احیای قلعه خرگوشی که در این مسیر واقع است و یکی از مهمترین ظرفیت های گردشگری منطقه نیز می باشد، تاکید کردند.
همچنین مسئولان و اعضای شورای شهرهای ندوشن و ورزنه در حاشیه برگزاری این نشست از بناهای تاریخی و گردشگری، مکان های بوم گردی و صنعت دام و طیور ندوشن بازدید کردند.
دامداری ندوشن یکی از قطب های مهم کشاورزی استان یزد است و کشاورزی در ورزنه به عنوان بخش مهمی از اقتصاد کشاورزی اصفهان را تشکیل می دهد و از گذشته تاکنون به عنوان مکمل فعالیت های دامداری و کشاورزی این دو حوزه ارتباطات تنگاتنگی با هم داشته و دارند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1836 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی