برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی (فیراکاپ ۲۰۱۹) با حضور نوجوان نخبه دیارمان

برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی (فیراکاپ 2019) با حضور نوجوان نخبه دیارمان

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ هشتمین دوره جشنواره بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی (فیراکاپ ۲۰۱۹) با حضور ۱۵ کشور خارجی در سالن ۵ نمایشگاه بین المللی تهران از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ اسفند ۹۷ ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار می گردد. در این جشنواره نوجوانی از دیارمان نیز حضور دارد.
محمد جعفری ندوشن فرزند مهندس حمید میرزاعباس حسن بیغم و خانم رحیمی ندوشن پیش از این نیز در اسفندماه در مسابقات فیراکاپ ۲۰۱۸ دانشگاه امیرکبیر ورودی دانمارک حائز مقام دوم شده بود.
یادآور می گردد مؤسسه اندیشه روشن ندوشن در چهارمین جشن سالانه خود در نوروز ۹۷ از ایشان به عنوان نوجوان نخبه و چهره آینده دار ندوشن تقدیر ویژه به عمل آورده بود.
پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ضمن قدردانی و تشکر فراوان و عرض خسته نباشید به تمامی عزیزانی که موجبات بالندگی و پیشرفت این نوجوان نخبه را فراهم کرده و در طی این مسیر همراه وی بوده اند، این موفقیت را به خانواده ایشان و مردم دیار علم و فرهنگ ندوشن تبریک گفته و برای این فرزند نخبه خود آرزوی موفقیت در ادامه این مسابقات، حضور موفق در سایر جشنواره های نوآورانه و فناورانه و درخشش در عرصه بین المللی را دارد.
پذیرای حضور گرم همشهریان عزیز هستیم.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

602 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2020 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی