تردد تریلی در روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل در جاده فولاد – نیوک ندوشن ممنوع شد

تردد تریلی در روزهای پنجشنبه و ایام تعطیل در جاده فولاد – نیوک ندوشن ممنوع شد

یزد – ایرنا – بخشدار ندوشن گفت: به دنبال درخواست ها و گلایه های مردمی از تردد زیاد تریلی ها در جاده فولاد – نیوک ندوشن در محدوده این منطقه، تردد وسایل نقلیه سنگین در روزهای تعطیل به خصوص پنجشنبه ها و جمعه ها در این مسیر ممنوع شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن و به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «سید بهروز موسوی ندوشن» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این زمینه پیگیری های متعددی انجام و در نهایت طرح اعمال محدودیت های ترافیکی در این جاده در شورای تأمین شهرستان مصوب شد که در حد فاصل شرکت فولاد آلیاژی ایران تا روستای نیوک ندوشن اجرا می شود.
وی با بیان اینکه برای اجرا و اعمال این محدودیت ها پلیس راه و مأموران راهنمایی و رانندگی در جاده حضور خواهند داشت، یادآور شد: جاده یاد شده یکی از مسیرهای حادثه خیز استان یزد است که روزانه شاهد رفت و آمد یک هزار و ۱۰۰ دستگاه انواع وسایل نقیله هستیم که اغلب آن تریلی حامل فراورده های معدنی است.
بخشدار ندوشن در ادامه عرض کم و غیر استاندارد بودن جاده را یادآور شد و گفت: این امر و همچنین ترافیک بالای تریلی در این جاده، موجب بروز اتفاق های ناگوار و منجر به فوت در سالیان اخیر شد و ساماندهی آن به یکی از مطالبات مهم و به حق مردم از مسئولان تبدیل شد، امیدواریم هرچه زودتر مورد توجه قرار گیرد.
موسوی ندوشن ادامه داد: تعریض و ۲ بانده کردن این جاده بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که نمی توان آن را از محل بودجه های دولتی تأمین کرد؛ لذا باید بخش خصوصی و معادن منطقه به کمک دولت بیایند.
بخش ندوشن با بیش از پنج هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری شمال غرب استان یزد قرار دارد و یکی از مناطق معدنی استان یزد به شمار می رود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

648 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2021 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی