“شبی با روزها” در خانه فرهنگ دکتر اسلامی ندوشن برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ مؤسسه فرهنگی – اجتماعی اندیشه روشن ندوشن در همکاری اداره کل کتابخانه های استان یزد و بخشداری و شهرداری و آموزش و پرورش ندوشن شبی را با حضور نویسندگان و صاحبنظران برجسته ادبیات کشور و استان در نقد و تحلیل کتاب ماندگار “روزها” که تاریخ و فرهنگ یکصد ساله دیارمان را در بر می گیرد، برگزار می کند.
در این مراسم برای اولین بار فیلم مستند “روزها” که بر اساس این کتاب پرخاطره نویسنده دیارمان تدوین شده پخش خواهد شد و سخنرانان به ابعاد مختلفی از خاطرات دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن خواهند پرداخت.
در اهمیت این کتاب می توان گفت؛ علاوه بر اینکه در جلد اول و دوم خود، تاریخ مستند ندوشن را ترسیم نموده و برای همشهریان ما جذابیت ویژه ای دارد، در میان سایر هموطنان نیز از شهرت بسزایی برخوردار گردیده است به گونه ایی که تاکنون بیش از دهها مقاله در نقد و تحلیلش نوشته شده و کتابی با عنوان “در آئینه روزها” و فیلمی با نام “روزها” نیز درباره آن انتشار یافته است.
این مراسم پنج شنبه ۲۰ دیماه ۹۷ ساعت ۱۷:۳۰ با سخنرانی ادباء و نویسندگان بزرگی چون دادبه و مسرت و… و شرکت مسئولان فرهنگی استان و اساتید و دانشجویان در خانه فرهنگ دکتر اسلامی ندوشن برگزار می شود که از علاقه مندان دعوت می گردد در این مراسم فرهنگی حضور بهمرسانند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

602 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2020 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی