امام جمعه ندوشن خواستار مشخص شدن وضعیت نماینده و همچنین کمک خیرین به ساخت درمانگاه ندوشن شد

امام جمعه ندوشن خواستار مشخص شدن وضعیت نماینده و همچنین کمک خیرین به ساخت درمانگاه ندوشن شد

امام جمعه ندوشن با اشاره به اینکه مردم این شهر به لحاظ قانونی در حوزه انتخابیه یزد رأی دادند، اما از لحاظ تقسیمات کشوری در حوزه شهرستان میبد قرار دارند، خواستار مشخص شدن وضعیت نمایندگی مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی و همچنین کمک خیرین به ساخت درمانگاه ندوشن شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ حجت‌الاسلام محمد جوادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ندوشن ضمن توصیه نمازگزاران به رعایت تقوی اظهار داشت: یکی از مصادیق تقوای الهی خوش اخلاقی در خانواده و رفتارهای اجتماعی است .
وی در ادامه خطبه های نماز جمعه با اشاره به اینکه مردم این شهر به لحاظ قانونی در حوزه انتخابیه یزد رأی دادند و به لحاظ تقسیمات کشوری در حوزه شهرستان میبد قرار دارند؛ خواستار مشخص شدن وضعیت نماینده مردم ندوشن شد.
حجت الاسلام محمد جوادی در خطبه های نماز جمعه این هفته ندوشن افزود: به اسم و از دیدگاه مردمی ما دارای دو نماینده در مجلس هستم؛ ولی شاهد حضور نماینده یزد در این منطقه نیستیم و اینکه ندوشن در حوزه انتخابیه میبد قرار گیرد نیازمند طی مراحل قانونی است و می توان گفت مردم از داشتن نماینده بی بهره هستند.
وی در بخش دیگری از سخنانش خواستار آن شد که نمایندگان در مجلس شورای اسلامی قوانینی را به تصویب برسانند که به نفع مردم باشد.
حجت الاسلام جوادی ادامه داد: در رأس نظام مقام معظم رهبری هستند و مردم و مسئولان بر محور رهنمودها و منویات معظم له حرکت می کنند.
امام جمعه ندوشن در بخش دیگری از سخنانش نیاز مردم منطقه به داشتن درمانگاه مناسب را یادآور شد و با اشاره به اینکه فاز اول ساختمان درمانگاه این شهر با کمک خیرین در حال احداث است تصریح کرد: اگر ما بتوانیم حدود یک میلیارد ریال دیگر کمک های مردمی جذب کنیم تعهد ما در این خصوص انجام شده و می توانیم طرح را برای ادامه کار و تکمیل به دولت واگذار کنیم.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

445 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی