نونهال ووشوکار ندوشنی امیدوار به حضور در برزیل

نونهال ووشوکار ندوشنی امیدوار به حضور در برزیل

در جلسه ای که با حضور معاون توسعه ورزش و مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان، دبیر، نایب رئیس بانوان و مسئول کمیته مربیان هیئت ووشو استان تشکیل شد از فاطمه جعفری ندوشن، اردونشین تیم ملی ووشو تقدیر شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن و به نقل از روابط عمومی هیئت ووشو استان یزد: در این جلسه که در حضور خانواده جعفری ندوشن برگزار شد، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان ضمن گرامیداشت ماه مبارک رمضان گفت: هیئت ووشو استان همواره رو به جلو حرکت کرده و از اعضایی تشکیل شده که با همدلی و همکاری و بدون هیچ چشم داشتی برای پیشرفت این رشته رزمی تلاش کرده اند.
سید احمد هاشمی با اشاره به المپیاد ورزشی استان افزود: جای خالی رشته پرطرفداری همچون ووشو در این المپیاد احساس می شود و قطع به یقین با درایت رئیس و اعضای هیئت در سالهای آتی شاهد حضور این رشته مهیج در المپیاد خواهیم بود.
وی حضور ورزشکاران استان را در عرصه های ملی و بین المللی را مایه غرور دانست و اظهار داشت: قطعاً در نار یک ورزشکار موفق یک خانواده و مربیان دلسوزی وجود دارد؛ فاطمه جعفری ندوشن نیز از این نکته مثبت بهره برده و ما همگی امیدواریم وی در مرحله آخر اردوی تیم ملی هم موفق باشد و یکی از مسافران برزیل باشد.

در ادامه مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان توجه به ورزشکاران پایه را امری ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: قطعاً زمانی که ورزشکاران پایه ما در مسابقات استانی و کشوری با شکست مواجه می شوند ضربه روحی بدی به آنها وارد می شود و بازسازی روحیه آنها از وظایف اصلی مربیان و مهم تر از آن به عهده خانوده ها است.
آزاده دهقان حضور یک نونهال استان در اردوی تیم ملی ووشو را کاری بزرگ تلقی کرد و افزود: فاطمه جعفری ندوشن با توجه به سن پایین، قطعاً در سالهای آتی امید استان در کسب مقام مسابقات کشوری و حتی بین المللی است؛ هیئت ووشو استان یزد همواره به مقام آوران این رشته توجه ویژه ای داشته و این امر باعث جذب ورزشکاران به سمت این رشته خواهد شد.

گفتنی است فاطمه جعفری ندوشن که از مدتها پیش در اردوی آماده سازی و انتخابی تیم ملی ووشو به سر می برد، با اجازه کادر فنی تیم ملی دو روز استراحت دارد و سپس برای شرکت در آخرین مرحله اردو جهت حضور در مسابقات جاکارتا برزیل، حضور خواهد یافت.
در پایان لوح تقدیر و هدیه ای که از سوی رئیس هیئت ووشو استان یزد تدارک دیده شده بود، توسط سید احمد هاشمی به این نونهال ووشوکار استان اهداء شد تا با انگیزه بیشتری به محل اردو بازگردد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

536 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی