حماسه‌ آفرینی مردم ندوشن در راهپیمایی روز جهانی قدس

حماسه‌ آفرینی مردم ندوشن در راهپیمایی روز جهانی قدس

به گزارش پایگاه فرهنگی-خبری فرهنگ ندوشن ؛ راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی‌تری داشت؛ چرا که علاوه بر جنایات رژیم صهیونیستی در اشغال ۷۰ ساله سرزمین فلسطین، اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک ترامپ در انتقال پایتخت آمریکا به قدس شریف هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.
امروز مردم روزه دار و انقلابی بخش ندوشن هم صدا با مسلمانان سراسر جهان در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر دادند.
مردم همیشه در صحنه ندوشن در روز قدس ساعتی قبل از اذان ظهر، راهپیمایی خود را آغاز کردند و با زبان روزه، فریادهای نفرت و انزجار خود را بر سر آمریکا و اسرائیل و هم‌ پیمانان آنها خالی کردند و در حالی که پرچم ایران و پوسترهایی از قدس شریف را در دست داشتند، در خیابان‌های مسیر راهپیمایی ندوشن حرکت کردند و با مشتهای گره کرده، “مرگ بر اسرائیل”، “مرگ بر آمریکا” و … را در خیابان های این شهر طنین انداز کردند.
مردم ندوشن پس از طی کردن مسیر راهپیمایی، در مسجد جامع ندوشن گرد هم آمدند و در نماز پرشکوه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حضوری گسترده داشتند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

602 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2020 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی