جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور چهره طنزپرداز کشوری در ندوشن برگزار می گردد

جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور چهره طنزپرداز کشوری در ندوشن برگزار می گردد

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ جلسه هماهنگی برگزاری جشن به مناسبت اعیاد شعبانیه صبح روز پنجشنبه با حضور سید بهروز موسوی بخشدار ندوشن، اعضای شورای اسلامی شهر ندوشن، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ندوشن، نماینده شهردار و دیگر ارگان های مدعو در بخشداری ندوشن تشکیل گردید و بخشدار ندوشن بر همکاری و هماهنگی همه ارگان ها برای برگزاری باشکوه تر این جشن تأکید نمود.
همچنین نشست بخشدار با جمعی از جوانان ندوشن و مؤسسه اندیشه روشن در پنج شنبه شب و جمعه صبح با دستور کار برگزاری جشن نیمه شعبان برگزار شد.
بخشدار ندوشن در این نشست ها اظهار داشت: ماه شعبان المعظم و ولادت حضرت مهدی موعود (ع) برای همه خیر و برکت و شادی و سرور است و انتظار می رود این مناسب مهم مذهبی به صورت شایسته گرامی داشته شود.
سید بهروز موسوی ندوشن ضرورت نشاط اجتماعی و حمایت دولت از این مهم را یادآور شد و گفت: در همین راستا با همکاری تشکل ها، جوانان، بانوان، ورزش دوستان و… و حمایت همه ارگان ها، مراسم جشن نیمه شعبان در سالن ورزشی شهدای ندوشن با حضور چهره طنزپرداز کشوری برگزار خواهد شد و کمیته های مختلف برگزاری جشن و وظایف آنها نیز مشخص گردید.
لازم به توضیح می باشد جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور چهره طنزپرداز کشور”مهدی صفوی زاده” ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در محل سالن ورزشی شهدای ندوشن برگزار خواهد شد و از کلیه همشهریان عزیز و گرامی بخش ندوشن دعوت می شود در این مراسم شاد حضور بهمرسانند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

576 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی