برگزیده شدن دانش آموزی از دبستان ناصر خسرو ندوشن در جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در یزد

برگزیده شدن دانش آموزی از دبستان ناصر خسرو ندوشن در جشنواره دانش آموزي نوجوان سالم در یزد

در مراسم اختتامیه جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم استان از برترین های این جشنواره تجلیل شد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد ؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم به محورهای جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم اشاره کرد و گفت: این جشنواره در محورهای پیشگیری از گرایش به دخانیات، پیشگیری از گرایش به سوی مصرف مواد و پیشگیری از گرایش به خشونت و در بخش‌های ایده پردازی، مقاله، نقاشی، نرم افزار چند رسانه‌ای، روزنامه دیواری، عکس، فیلم کوتاه و تئاتر و نمایش برگزار می شود که تاکنون آثار بسیار خوبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
دانافر با اشاره به موضوعات پنجمین جشنواره ابتکارات و خلاقیت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره و تصریح کرد: محصولات و منابع کمک آموزشی و پروژه‌های ابتکاری، پیشگیری از گرایش به مصرف دخانیات، پیشگیری از گرایش به سوء مصرف مواد مخدر و پیشگیری از گرایش به خشونت با موضوعات الگوها و فنون تدریس پیشگیری از محورهای برگزاری پنجمین جشنواره ابتکارات و خلاقیت‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است. وی گفت: بیش از ۱۸۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
***
پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن خوشبختانه باخبر شده است که اثر نوجوان ندوشنی در میان این ۱۸۰۰ اثر برگزیده شده است.
علی جعفری ندوشن فرزند رضا حاج علی دانش آموز کلاس پنجم مدرسه تاریخی ناصرخسرو ندوشن موفق شده است در این جشنواره برگزیده رشته انشاء شود که این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و آرزوی درخشش و توفیقات در مراحل و مسابقات بعدی را داریم. متن لوح سپاس مدیرکل آموزش و پرورش استان به شرح زیر است :
دانش آموز گرامی؛ علی جعفری ندوشن
بدینوسیله حضور و هنرنمایی شما در هفتمین جشنواره دانش آموزی نوجوان سالم در سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ را ارج نهاده، کسب رتبه برگزیده رشته انشاء را که پیام آوری پایداری، آگاهی، شور و نشاط مستمر و مداوم در جهت رشد، تکامل، تعالی و تلاش است را تبریک عرض می گوییم.
امید است که بیش از پیش در سایه سار لطف و رحمت حضرت دوست در امر گسترش و ترویج فرهنگ مقابله در برابر رفتارهای پر خطر و کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه موفق و پیروز باشید. منتظر حضور دوباره تان با خلق اثری ماندگار در جشنواره های بعدی هستیم.
عباسعلی دانافر
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

440 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی