یادداشتی در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس

يادداشتي در آستانه فرا رسيدن روز جهانی قدس

“قدس پاره تن اسلام است: امام خمینی (ره)”
روز جهانی قدس روز بر افراشتن پرچم اسلام بر فراز بلندترین قله دادخواهی و آزادگی است، روز خداست.
روزی است که امت اسلام با مشتهای گره کرده خود قله های اتحاد را فتح کرده و بر بلندای آن پیکر اهریمن را به میخ می کشد.
روزی است که خانواده بزرگ امت اسلام دعوت پیشوای خود را لبیک گفته و چنان مشتی بر پرده طبل تو خالی فرزند یهود و استکبار میزند که چون گذشته بر عجز خود واقف آیند. روز مشق اقتدار امت اسلام در جهان است.
آری روز قدس روز تجدید بیعت است، بیعتی که فرزندان اسلام آنرا بر صفحه پیر تاریخ با خون خود، چنان نوشتند که گذر زمان را اثری بر رخسار نمی بیند. و اینک با انگشتان به مشت نشسته فرزندانشان مُهر می شود تا بار دیگر به جهانیان ثابت کنند که ما امـّت رسولی هستیم که ندای (واعتصوا) خدای خویش را لبیک گفت و دعوتمان کرد به لبیک و ما لبیک گویان از بیت المقدس تا کعبه گرد شمع واعتصوا می چرخیم و حبل الله را در آغوش می گیریم. روز قدس روز رمی جمره شیطان زمان است، روز برائت از شیاطین انسان نمای قرن است.
… وحدت امّت اسلام تنها سلاحی است که هیچ ماشین جنگی را یارای مقابله با آن نیست. آری این رمز پیروزی و سربلندی ما.
صهیونیسم جنایتکار و هم پیمان هایش بدانند که با ریختن خون هر مسلمان بر زمین لطفی در راستای قدرتمندتر شدن درخت تنومند مقاومت می کنند چرا که هر خون شهیدی ریشه ای می شود در اعماق وجود مقاومت اسلام. روز قدس روز فلسطین و سوریه و لبنان نیست، روز آزادگی و انسانیت است که هر آزاده ای فریاد آزادگی خویش را سر می دهد تا بدانند آن جنایتکارانی که در سر سودای جنایت و سلطه گری دارند.
امت اسلام می دانند که شما قابیلیان زمانید و هر کدام مشغول کندن گور بهر دیگرید، باشد که آن روز برسد تا با ابلیس تعریف شوید.
ای شیطان بزرگ، ای اسرائیل و ای شکم پروران جهان عرب بدانید عاقبت همه شما در آتش خشم و انتقام مظلومان خواهید سوخت و سرگذشت شما لکه ننگی خواهد بود در صفحات تاریخ بشریت.
روز قدس روزی است که غروبش سرخ تر لاله و رنگین تر از شقایق، شکوه ایثارِ احد بر برگ برگِ درختان زیتون بازگو می کند. باشد که با حضور پر رنگ خود در روز قدس دِین خود را ادا کرده قدرت خویش را به جهانیان نشان دهیم.

“بمانعلی سلیمی پور ندوشن”

qods


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar
  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1834 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی