اهداء لوح ویژه چهارمین دوره‌ی دوسالانه کتاب معماری و شهرسازی ایران به دکتر محمد و احمد رضایی ندوشن

اهداء لوح ویژه چهارمین دوره‌ی دوسالانه کتاب معماری و شهرسازی ایران به دکتر محمد و احمد رضایی ندوشن

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ لوح ویژه چهارمین دوره‌ی دوسالانه کتاب معماری و شهرسازی ایران به دکتر محمد و احمد رضایی ندوشن متخصصین شهرسازی برای کتاب «چگونه زندگی همگانی را مطالعه کنیم» اهداء شد.
مراسم اهداء جوایز چهارمین دوره‌ی دوسالانه کتاب معماری و شهرسازی «جایزه دکتر منوچهر مزینی» توسط انجمن مفاخر معماری ایران در روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۶ برگزار شد. در این مراسم کتاب «چگونه زندگی همگانی را مطالعه کنیم» که به وسیله‌ی دکتر محمد رضایی ندوشن و مهندس احمد رضایی ندوشن (دانش‌آموختگان شهرسازی) ترجمه و تدوین شده است، از طرف هیات داوران مفتخر به دریافت لوح ویژه‌ی این جایزه شد. انتشارات علم معمار (مؤسسه علم معمار رویال) که ناشر این کتاب نیز هست، به عنوان ناشر برتر این جایزه شناخته شد.
مراسم اهدای این جایزه در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) تهران با سخنرانی دکتر ایرج اعتصام، مهندس خوبچهر کشاورزی، دکتر احمد سعیدنیا، دکتر حمیده امکچی و دکتر اسکندر مختاری آغاز شد. این مراسم با حضور دکتر پیروز حناچی معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی برگزار شد.
بر اساس گزارش ارائه شده از سوی دبیرخانه این مراسم، هدف از تعیین این جایزه، بهره‌وری و بهره‌یابی از دانش بزرگان و صاحب‌نظران، رشد و اعتلای کیفی تألیف و ترجمه کتب معماری و شهرسازی، گسترش مخاطبان، تشویق و ترغیب محققان، معماران و شهرسازان جوان در زمینه پژوهش و ارائه مکتوب نتایج تحقیقات و قابل دسترسی برای همگان است.
دکتر محمد و احمد رضایی فرزند عباسعلی رضایی دانش آموختگان شهرسازی و از نخبگان علمی ندوشن تبار و ساکن قم هستند.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

488 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی