کسب مقام اول توسط دکتر سلمانی ندوشن در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی در مجموعه شبکه‌های بهداشت

کسب مقام اول توسط دکتر سلمانی ندوشن در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی در مجموعه شبکه‌های بهداشت

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ دکتر محمدرضا سلمانی که تحصیلات ابتدایی تا متوسطه خود را در ندوشن سپری کرد و با رتبه ممتاز ۱۱ در کنکور سراسری در سال ۱۳۶۹ به دانشگاه علوم پزشکی شیراز جهت تحصیل در رشته پزشکی راه یافت و پس از اتمام تحصیل به زادگاه خود بازگشت و بعنوان پزشک بومی به درمان همشهریان خود اهتمام ورزید. علاقه مندی دکتر سلمانی به دیار خویش موجب شد تا در اولین دوره انتخابات شوراها با رأی اکثریت مردم به عضویت در شورای شهر ندوشن در آمده و منشاء خدمات زیادی به زادگاه خود گردد. وی در سال ۱۳۷۹ بعنوان رییس مرکز بهداشت شهرستان اشکذر منصوب شد و سپس در سال ۱۳۸۱ مدیریت گروه تخصصی گسترش شبکه بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران را عهده دار گردید.
دکتر سلمانی با گذراندن دوره عالی مدیریت سلامت از دانشگاه تهران و دوره اصلاح ساختار سلامت در ۱۳۸۹ مدیریت شبکه بهداشت شهرستان ری از ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ و مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر از ۱۳۹۲ تاکنون بعهده داشته است. وی همواره از حیث تلاش های مدیریتی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفته است که در آخرین مورد کسب مقام اول در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی در مجموعه شبکه‌های بهداشت از توفیقات نامبرده است که به ایشان و خانواده ساعی و دانشورشان تبریک می گوییم.
لازم به ذکر است متن تقدیرنامه اهدایی به ایشان از طرف دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به شرح ذیل می باشد :
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر سلمانی ندوشن
مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
کسب مقام اول در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی در مجموعه شبکه‌های بهداشت را به جنابعالی و همه عزیزانی که در تحقق این اولویت نقش ایفا کرده‌اند تبریک عرض می‌نمایم، در راستای اجرای طرح، سرکار خانم سیده معصومه حسینی، که با این طرح همکاری مؤثری داشتند، به نحو مقتضی موردتقدیر قرار گیرند. از درگاه خداوند مهربان در سال جدید ارتقاء بعد کیفی تکریم مراجعان را برای همه عزیزان، در سطوح مختلف خواستارم.
دکتر غلامرضا حسن‌پور
مدیر دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

421 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی