عملیات ساخت محور ندوشن – ورزنه آغاز شد

عملیات ساخت محور ندوشن - ورزنه آغاز شد

روز شنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۶ با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد، عملیات اجرای پروژه جاده ندوشن – ورزنه رسماً کلید خورد.
به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن و به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد ؛ محور ندوشن به ورزنه با کاهش زمان سفر ارتباط بین استان های یزد و اصفهان را برقرار می کند که در همین راستا نقش سازنده ای را در رونق بخشی صنایع و معادن منطقه ایجاد می کند.
محمدرضا نقصان محمدی در خصوص این عملیات گفت: محور ندوشن به ورزنه که یک محور ارتباطی بین استان های یزد و اصفهان می باشد موجب خواهد شد تا ساکنین آن منطقه از یک جاده مناسب برخوردار شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در خصوص مشخصات فنی پروژه افزود: طول این مسیر از سورک تا ورزنه ۷۷ کیلومتر است که ۴۷ کیلومتر آن در حوزه استان یزد و ۳۰ کیلومتر آن در حوزه استان اصفهان می باشد.
وی افزود: در منطقه یزد ۱۹ کیلومتر آن زیرسازی و یک لایه آسفالت سطحی شده است و ۴ کیلومتر آن تاکنون احداث شده و نیاز به بهسازی دارد و ۲۴ کیلومتر آن در حال ساخت ابنیه فنی می باشد که امیدواریم با تلاش همکارانمان در حوزه ساخت و توسعه راه های این اداره کل شاهد سرعت بخشیدن این پروژه باشیم.


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

440 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی