اعلام شرایط ویژه کاروان شهدای گمنام ندوشن جهت پیاده روی زیارت اربعین

اعلام شرایط ویژه کاروان شهدای گمنام ندوشن جهت پیاده روی زیارت اربعین

هر که دارد به سرش شور و نوا بسم الله
اربعین، وعده ی ما کرببلا… بسم الله

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری، فرهنگ ندوشن ؛ با توجه به نزدیک شدن به مراسم اربعین حسینی، کاروان شهدای گمنام ندوشن جهت راهپیمایی با شکوه اربعین در نظر دارد نسبت به اعزام همشهریان عزیز با شرایط ویژه و مناسب به اعتاب مقدسه ی نجف اشرف و کربلای معلی اقدام نماید. لذا بدینوسیله به اطلاع عزیزانی که تمایل دارند کاروان شهدای گمنام را جهت زیارت اربعین همراهی کنند می رساند؛ جلسه ثبت نام و هماهنگی در روز جمعه این هفته ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۵ رأس ساعت ۱۶ در مسجد الغدیر ندوشن انجام خواهد شد و اولویت ثبت نام نیز با افرادی است که زودتر در این جلسه حاضر شده و مدارک خود را تحویل دهند.
خاطر نشان می سازد : حداکثر به تعداد ۲۰ نفر از همشهریانی که مشکل مالی دارند و تاکنون موفق به زیارت عتبات عالیات در عراق نشده اند تسهیلات ۵۰۰ هزار تومانی بدون ضامن و تنها با یک فقره چک ضمانت پرداخت خواهد شد.
در صورتی که افراد متقاضی این تسهیلات بیشتر از ۲۰ نفر باشند در بین این عزیزان قرعه کشی انجام خواهد شد. ولی در صورتیکه افراد سفر اولی کمتر از ۲۰ نفر شدند این تسهیلات بین سایر افراد قرعه کشی خواهد شد.
بازپرداخت این تسهیلات نیز توافقی و بدون سود و بهره می باشد .
ذکر این نکته نیز ضروریست که متقاضیان باید حتماً فتوکپی شناسنامه ، کارت ملی و گذرنامه ( با اعتبار حداقل ۶ ماه ) و دو قطعه عکس زمینه سفید همراه داشته و در جلسه مذکور تحویل دهند .


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1835 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی