آغاز ثبت ‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن و درخواست مشارکت مردم بخش ندوشن

آغاز ثبت ‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن و درخواست مشارکت مردم بخش ندوشن

به گزارش پایگاه فرهنگی – خبری فرهنگ ندوشن ؛ فرزین خادمی بخشدار ندوشن در گفتگو با این سایت اظهار داشت : امسال نخستین دوره‌ای است که سرشماری نفوس و مسکن با توجه به تحولات جمعیتی به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود و دستیابی به آمار و اطلاعات دقیق و صحیح نیازمند همکاری و همراهی گسترده مردم بخش ندوشن است و این آمارگیری برای تصمیم گیری های آینده مهم و سرنوشت ساز است .
خادمی ندوشن خاطرنشان کرد : مهمترین نوآوری در اجرای سرشماری ۱۳۹۵ ، اجرای سرشماری به شیوه نوین الکترونیکی ، حذف فرم کاغذی از طریق پرکردن فرم خانوار در سامانه اینترنتی است و استفاده از شیوه اینترنتی در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سبب افزایش کیفیت داده‌ها ، سرعت اجرای سرشماری و کاهش هزینه‌های این طرح ملی می‌شود .
وی بر لزوم جلب مشارکت مردم در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن تأکید و اظهار کرد : سرشماری نفوس و مسکن در دو مرحله به صورت اینترنتی و مراجعه حضوری آمارگیران برگزار می‌شود که مرحله سرشماری اینترنتی از سوم مهر ۹۵ همزمان با سراسر کشور آغاز و تا ۲۴ مهرماه ادامه دارد .
وی افزود : در این فرصت ۲۲ روزه مردم منطقه ندوشن می‌توانند با مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir نسبت به تکمیل فرم‌های سرشماری عمومی نفوس و مسکن اقدام و کد رهگیری خود را دریافت و نزد خود نگهداری نمایند .
بخشدار ندوشن زمان آغاز مرحله دوم سرشماری را از ۲۵ مهرماه تا ۲۵ آبان ماه عنوان کرد و ادامه داد : در این بازه زمانی مأموران سرشماری که از بین افراد متقاضی مشارکت در اجرای طرح انتخاب می شوند با مراجعه حضوری نسبت به سرشماری اقدام و فرم‌های الکترونیکی خود را با استفاده از تبلت تکمیل خواهند کرد .
خادمی ندوشن در پایان خاطرنشان کرد : خانواده هایی که از طریق اینترنت در سرشماری شرکت کردند ، هنگام مراجعه مأمورین کد رهگیری خود را به مأمور اعلام و تأییدیه درج اطلاعات خود در سامانه ، دریافت خواهند نمود .


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1836 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی