ماست ندوشن و سلامت مردم!!

ماست ندوشن و سلامت مردم!!

داستان پیری است و هزار مصیبت از جمله درست ندیدن!
زبان دراز از بس پارچه تبلیغ ماست ندوشن دیده و دبه‌های بزرگ ماست گوسفند را مشاهده کرده بود پیش خود حساب کرد که ندوشنی‌ها اگر روزی این قدر ماست تولید می‌کنند، چقدر گوسفند دارند؟ و حتماً ندوشن با این همه گوسفند و دامی که دارد از اصفهان بزرگتر است.
در این حساب و حال بودم که سر هر کوچه‌ای بیلبورد و داربست فلزی دیدم پیش خود گفتم شاید دوباره تبلیغ [ماست گوسفند ندوشن رسید]. اما با آمدن سر شمار وزارت بهداشت و توضیحاتی که داد فهمیدم باید عینک را عوض کنم روی این پارچه‌ها نوشته‌اند که با آمارگیران طرح سلامت همکاری کنیم، گفتم چشم!
اما راستی با این تبلیغات گسترده سطح شهر و پولی که نوش جان شده و حتماً برای سلامت شان هم مفید بوده؟ راستی بودجه خود طرح چقدر بر آورد کرده‌اند و اجرای آن چقدر؟ میزان تأثیر آن چقدر؟ خدا کند ادامه هم داشته باشد!!
خوانندگان محترم اگر رابطه ماست گوسفند ندوشن و طرح سلامت را کشف کردند به زیر زمین محل کار و جلوی میز کذایی مدیر مسئول آیینه یزد مراجعه فرمایند و جایزه خود را از طرف زبان دراز دریافت نمایند.
“زبان دراز – طنز شماره ۴۱۶ – هفته نامه آیینه یزد”


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

 • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1834 مطلب نوشته است .

۳ نظر on “ماست ندوشن و سلامت مردم!!”

 • علي wrote on ۶ تیر, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰

  سلام واقعا امیدواریم یک فکری برای فرآورده های لبنی ندوشن برداشته بشه همه جای یزد دارند با نام ندوشن محصولات جاههای دیگه رو با قیمت گزاف و کیفیت پایین به مردم میفروشند . انتظار می رود مسئولان محترم از طریق شهرداری یزد و همچنین اداره بهداشت یزد موضوع را پیگیری کنند.

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar
 • سلیمی پور wrote on ۶ تیر, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴

  سلام من این را میدونم که قبل از اینکه گوسفندان ندوشن بزایند ماست ندوشن در یزد وجود داره (تبلیغش میگویم) و همکاران بنده در یزد خیال میکنن ما در ندوشن با ماست دوش میگیریم و پارچ میزنیم در رودخونه و ماست بر میداریم یعنی اینقدر فراوونه

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar
 • عقیل wrote on ۷ تیر, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۸

  مطلب قشنگی بود و اما قابل تأمل

  کاربرانی که این دیدگاه را پسندیده اند:

  • avatar

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی