اتصال ندوشن به شبکه گاز با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال

اتصال ندوشن به شبکه گاز با اعتبار 40 میلیارد ريال

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از اتمام گازرسانی به شهر ندوشن با اعتباری معادل ۴۰ میلیارد ریال و اتصال این شهر به شبکه گاز طبیعی خبر داد.
به گزارش پایگاه فرهنگی ندوشن مرکز جغرافیای ایران ؛ منوچهر فلاح در تشریح گازرسانی به شهر ندوشن گفت: این طرح با ساخت ۲۹ کیلومتر شبکه توزیع و هفت کیلومتر خط تغذیه و همچنین نصب و راه اندازی یک ایستگاه تقلیل فشار (CGS) به ظرفیت ۵۰ هزار متر مکعب بر ساعت و یک ایستگاه تقلیل فشار (TBS) به ظرفیت پنج هزار متر مکعب بر ساعت صورت پذیرفته است.
وی یادآور شد: با تکمیل این طرح در دو مرحله، قابلیت نصب حدود ۹۸۰ انشعاب خانگی و تجاری فراهم شده که متقاضیان می توانند پس از اخذ تأییدیه لوله کشی داخلی از سازمان نظام مهندسی ساختمان و تحویل مدارک مورد نیاز، نسبت به خرید امتیاز اقدام کنند.
این طرح شامل ۳۱ کیلومتر شبکه گذاری، نصب ۹۸۰ عدد انشعاب خانگی و تجاری، نصب یک عدد ایستگاه CGS به ظرفیت ۵۰ هزار متر مکعب و نصب یک دستگاه TBS به ظرفیت پنج هزار متر مکعب است.
پروژه گازرسانی به شهر ندوشن از تیرماه سال ۱۳۹۳ با انتخاب پیمانکار در مرحله اجرایی قرار گرفت و شرکت پیمانکار بلافاصله عملیات اجرایی را آغاز کرد.
ندوشن یکی از سردترین مناطق استان بوده که دمای هوا در اغلب روزهای زمستان، زیر صفر و طول مدت سرما بیش از سایر نقاط استان است. “منبع : ایرنا”
لازم به ذکر است مردم ندوشن هم اکنون در انتظار افتتاحیه پروژه گازرسانی به شهر ندوشن و اتصال آن به منازل خود هستند .


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1836 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2020 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی