تقدیر کمیسیون ملی یونسکو و وزارت ارشاد از برنامه های ویژه یزد برای تدوین برنامه های ویژه پایتخت کتاب ایران

تقدیر کمیسیون ملی یونسکو و وزارت ارشاد از برنامه های ویژه یزد برای تدوین برنامه های ویژه پایتخت کتاب ايران

به دلیل استفاده از ظرفیت‌های بومی و رویکرد مشارکت‌ جویانه در تدوین برنامه‌های ویژه پایتخت کتاب ایران لوح تقدیر کمیسیون ملی یونسکو و لوح تقدیر معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و شهردار این شهر به نمایندگی از مردم شهر یزد اختصاص یافت.
به گزارش ندوشن مرکز جغرافیای ایران، علی غیاثی ندوشن مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت : ۶۳ شهر در کشور، کاندیدای پایتخت کتاب ایران شده بودند که در مرحله اول ۱۰ شهر و در نهایت ۵ شهر به مرحله نهایی راه یافتند.
علی غیاثی ندوشن نام این ۵ شهر را ؛ اهواز، بوشهر، یزد، گنبد و نیشابور اعلام کرد و گفت: در نهایت از شهر یزد به دلیل برنامه های ویژه در این حوزه از شهرداری یزد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد طی مراسمی تقدیر ویژه بعمل آمد.
وی گفت: دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و لوح تقدیر معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و شهردار این شهر به نمایندگی از مردم شهر یزد اختصاص یافت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تأکید کرد که این اداره کل با استمرار فعالیت های خود در حوزه کتاب و کتابخوانی تمام تلاش خود را برای مطرح شدن در ترویج این امر فرهنگی خواهد کرد.

ershad


کاربرانی که این مطلب را پسندیده اند:

  • avatar

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1836 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

*

تمام حقوق این سایت برای © 2019 سامانه اطلاع رسانی فرهنگ ندوشن. محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی